بیوکده

بیوکده بزرگترین وبلاگ بیوگرافی و معرفی هنرمندان و بازیگران ایرانی و خارجی - زندگی نامه افراد مشهور

بیوگرافی سهیل مستجابیان

 • بیوکده ..
 • دوشنبه ۱۹ دی ۰۱
 • ۲۱:۴۸

بازیگران بازیگران مرد ایرانی

سهیل مستجابیان بازیگر، کمدین و چهره ی اینستاگرامی ایران، متولد 29 اردیبهشت 1361 در شیراز اسـت. او در شیراز متولد شده اما بزرگ شده تهران، خیابان ولیعصر می‌باشد دریک خانواده چهار نفری به دنیا آمده و تنها یک خواهر دارد، بیشتر سال‌های کودکی و نوجوانی اش در بیرون از کشور بوده اسـت.

فارغ التحصیل لیسانس رشته متالوژی از اصفهان اسـت، از سال های دور وارد بازیگری شده اما شهرت اش با دابسمش شکل گرفت و شغل اصلی اش دکوراسیون داخلی اسـت.

سهیل مستجابیان در گفتگو ای تعریف میکرد کـه در سنین سه یا چهارسالگی عموهایش وی را از خواب بیدار کردند تا با خود بـه مهمانی ببرند و برای مهمان ها نقش بازی کرده و ادا دربیاورد. از ان زمان صدای ضبط شده اش را دارد. پدرش مدام صدایش را ضبط می‌کرد، مخصوصا از شعر خواندن هایش. یکی از افتخاراتش را این می‌داند کـه در بچگی یک بمب نزدیک خانه شان خورده و او زنده مانده اسـت. خیلی بازی های‌ جنگی را دوست داشته، همیشه کیک های‌ تولدش تانک و … بوده اسـت و یک لباس خلبانی هم داشته کـه هیچوقت اجازه نمی داده مادرش ان را بشوید، آن قدر کـه برایش عزیز بوده اسـت.

خانواده و خبر فوت پدر سهیل مستجابیان

پدر سهیل مستجابیان در 19 دی سال 1395 درگذشت. سهیل خارج از ایران بودو یک روز بیشتر از سفرش باقی نمانده بود کـه بـه ایران برگردد، خبر فوت پدرش را شنید. پدرش نه یک بازیگر بوده و نه یک کمدین، اما یک طناز بـه تمام معنا بوده و میگوید اگر من می‌توانم اطرافیانم را بخندانم، قطعا ان را از پدرم یاد گرفته ام.

 

شروع فعالیت بازیگری سهیل مستجابیان

از سال 1380 وقتی 19 ساله بود با دوستانش در شیراز گروه هنری میتوس کـه پایه اش تئاتر بود را راه اندازی کردند ودر کنارش کارهای هنری دیگری انجام دادند. سال 84 بعد این کـه از دانشگاه اصفهان بازگشت بـه صورت جدی بازی در تئاتری را ادامه داد و با نمایشی بـه نام اتو پیای مشکوک جایزه اول بازیگری استان را گرفت. درسال 87 با تئاتر بگرد تا بگردم در جشنواره دانشجویی جایزه دوم بازیگری کشور مشترکا بـه او و نوید محمدزاده تعلق گرفت، جایزه اول را نیز هوتن شکیبا برد.

او بازیگری در سینما را برای نخستین بار درکنار پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی «بی حسی موضعی» بـه کارگردانی حسین مهکام درسال 1397 تجربه کرد.

 

شروع فعالیت دابسمش سهیل مستجابیان 

در ابتدا از وجود اپلیکیشنی برای دابسمش بی اطلاع بوده، لیپ سینک را در شبکه های‌ خارجی دیده بود، ولی نمیدانست کـه اپلیکیشن دارد. یکی از دوستانش دابسمشی را روی صفحه مجازی اش می‌گذارد و سهیل سرچ میکند و متوجه میشود اپلیکیشنی اسـت بـه اسم دابسمش و یک تعداد صدای ضبط شده در حافظه اش اسـت کـه پخش می‌شود و شـما رو بـه روی دوربین ان می‌نشینید و لب می‌زنید، با خودش می‌گوید چه ایده با حالی!

 

بـه نظر او تنها ایرادی کـه داشت این بود کـه صداهای ضبط شده محدودی داشت، بنابر این تصمیم میگیرد کـه خودش صدایی را کـه می‌خواهد پخش کند و جلوی دوربین موبایلش لب بزند. بعد از ان شروع میکند بـه سرچ کردن ویدئوهای مختلف کـه جالب باشد و وجه طنز داشته باشد.

 

در هنگام ضبط دابسمش سعی میکند خودش را از بیرون ببیند و همیشه حس می‌کند دوربینی رو بـه روی او قرار گرفته کـه خودش را از دریچه ان میبیند.

 

بـه دلیل پیشینه هنری اش و کار در تئاتر نیز رابطه خوبی با بازیگران و سلبریتی ها دارد و همین موضوع سبب شده تا مرز بین کار خوب و کار تقلیدی را بشناسد.

 

شغل اصلی سهیا مستجابیان

آقای بازیگر حالا درکنار بازی در تئاتر، با دابمسش بـه شدت مورد توجه اسـت و درآمد خوبی نیز از تبلیغات ان دارد، او درکنار این حرفه ها کار دکوراسیون داخلی نیز انجام می‌دهد.

 

ازدواج سهیل مستجابیان

سهیل مستجابیان مجرد اسـت و تا کنون ازدواج نکرده اسـت.

 

برگرفته از سایت تالاب

 • نمایش : ۱۳۴
 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  تجدید کد امنیتی
  بیوکده,بیوگرافی,زندگینامه ,biography ,بیوگرافی بازیگران ایرانی ,بیوگرافی بازیگران خارجی ,بیوگرافی مشاهیر ,زندگینامه بازیگران ,بیوگرافی کارگردانان ,بیوگرافی دانشمندان ,زندگینامه شهیدان ,زندگینامه نویسندگان ,زندگینامه نقاشان ,زندگینامه ورزشکاران ,سایت بیوگرافی ,مجله بیوگرافی ,بیوگرافی بازیگران ,بیوگرافی بازیگران مرد ,بیوگرافی بازیگران زن ,بیوگرافی شعرا ,بیوگرافی نویسندگان ,بیوگرافی ورزشکاران ,اخبار افراد مشهور ,زندگینامه ورزشکاران' ,زندگینامه مشاهیر ,Biography ,سایت بیوکده
  موضوعات
  نویسندگان
  پیوندهای روزانه